Katalog
Mobilny kontenerek na książki wykonany w całości ze sklejki. Wym. wys. 35 x szer. 60 x gł. 50 cm.
Szafka Feria z półkami mała, wykonana z płyty wiórowej. Drzwiczki do szafy w osobnej sprzedaży.
Solidna toaletka wykonana w całości z wytrzymałej sklejki. Posiada funkcjonalną szufladę oraz bezpieczne, nietłukące lustro. Idealna dla małych księżniczek.
Szafa do zestawu Ołówek wykonana z płyty wiórowej, posiada rególowane półki.
Szafa do zestawu Rybka wykonana z płyty wiórowej, posiada rególowane półki.
Szafa do zestawu Owoce wykonana z płyty wiórowej.Wymiary: Wys. 200 x szer. 100 x gł. 40 cm
Szafka przeznaczona do przechowywania map, wykonana z płyty wiórowej w kolorze klonu.
Szeroka gama pojemników oraz wkładów do pojemników, które pasują zarówno do standardowego, jak i niestandardowego wyposażenia sal szkolnych, umożliwiając lepszą organizację powierzchni do przechowywania. Właściwe składowanie jest drogą do sukcesu, a pojemniki Grantells pomogą osiągnąć ten cel!
Niezwykle bogaty zestaw interaktywnych ćwiczeń i gier przeznaczonych do używania na komputerach i tablicach interaktywnych oraz kart do samodzielnej pracy uczniów. Metoda zabawy, gry i ćwiczenia angażującego dzieci sensorycznie i motorycznie zapewnia niewymuszoną motywację i zwiększa skuteczność uczenia się.
Zestaw kart pracy oraz interaktywnych ćwiczeń wspomagających rozwój kluczowych kompetencji uczniów w edukacji wczesnoszkolnej: · do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych i wyrównawczych w klasach 1-3 · do zajęć ogólnych w klasach 1.
Multimedialne zajęcia interaktywne. Produkt przeznaczony na tablicę interaktywną. Ciekawe rozwiązania problemów współczesnej młodzieży.