Kompleksowe wyposażenie świetlicy

Nasz sklep internetowy oferuje kompleksowe wyposażenie świetlicy, m.in. meble do zajęć plastycznych (szafki na przybory plastyczne), suszarki na prace plastyczne i sztalugi dwustronne.

Meble do zajęć plastycznych

Na wyposażenie świetlicy składają się nie tylko artykuły plastyczne, materiały papiernicze, ale również użytkowe meble: szafki, stoliki , biurka, krzesełka, dywany, itd. Sprzedajemy praktyczne meble do zajęć plastycznych.

Szafka na przybory plastyczne

Polecamy szafkę do gromadzenia i przechowywania przyborów plastycznych. Wyróżnia ją rozbudowana konstrukcja półek, przegród i otworów, a także przestrzeń na pojemniki z farbą, kredkami i pędzlami. Dołączony jest do niej statyw na duże formatowo brystole. Szafka na przybory szkolne wyglądem przypomina funkcjonalny regał.

Suszarka na prace plastyczne

Posiadamy nietypowe kształty suszarek. Do gustu każdego dziecka przypadnie dwustronna suszarka na prace plastyczne w kształcie słonia. Suszarka na prace plastyczne Żyrafa to aż 25 ruchomych poziomów. Posiadamy meble i akcesoria niezbędne do wyposażenia każdej świetlicy. Nasze meble zamienią świetlicę w przytulne miejsce do zabawy i wypoczynku.

Sztaluga dwustronna

Pracy w grupie uczy polecana przez nas dwustronna sztaluga z drewnianym stelażem. Jest nie tylko doskonałą formą zabawy czy wspólnego rysowania, ale także wymiany zdań. Sztaluga dwustronna występuje w wersji tablicy suchościeralnej, magnetycznej oraz do pisania kredą.

Ciekawym rozwiązaniem jest wielofunkcyjna szafka na przybory plastyczne, ośmioosobowa sztaluga dwustronna czy wielopoziomowa suszarka na prace plastyczne. Posiadamy meble do zajęć plastycznych w przystępnej cenie. Profesjonalne wyposażenie świetlicy umiejscowionej w placówce edukacyjnej jest dla nas wyzwaniem. Podczas wyboru mebli do zajęć plastycznych przyświecałam nam idea stworzenia przytulnego miejsca na odpoczynek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. 

Jest 18 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów