Jesteś w: Odlewanki

Na stronie znajduje się 3 z 3 produktów
Na stronie znajduje się 3 z 3 produktów

Kategorie

 • 39,05 zł Na zamówienie - do 14 dni
  Odlewanki

  Forma do tworzenia odlewów z masy solnej przedstawiających ukształtowanie terenu. Dzięki formie dzieci mogą stworzyć własną, przestrzenną mapę, aby szybciej zrozumieć pojęcia geograficzne. Ciekawy efekt uzyskamy malując powstałą figurkę. Dzieciom spodoba się praca plastyczna, a dodatkowo poznają przy tym wiedzę geograficzną. 

  39,05 zł
  Na zamówienie - do 14 dni
 • 70,36 zł Dostępny
  Odlewanki

  Zestaw do wykonywania odlewu dzięcęcej dłoni to szybki i prosty sposób na niezapomiany prezent dla każdego rodzica jak również dla dziecka. Odlew rączki to wspaniała pamiątka wiernie oddająca najdrobniejsze szczegóły i co najważniejsze jest łagodny dla wrażliwej skóry.

  70,36 zł
  Dostępny
 • 70,36 zł Dostępny
  Odlewanki

  Zestaw do wykonywania odlewu dzięcęcej stópki to szybki i prosty sposób na niezapomiany prezent dla każdego rodzica jak również dla dziecka. Odlew nóżkii to wspaniała pamiątka wiernie oddająca najdrobniejsze szczegóły i co najważniejsze jest łagodny dla wrażliwej skóry.

  70,36 zł
  Dostępny
Na stronie znajduje się 3 z 3 produktów

Sprawdź nasze najnowsze promocje

Wybierz z naszych promocji

 • 366,00 zł 316,00 zł W magazynie
  %
  Język polski

  Multimedialne zajęcia interaktywne. Produkt przeznaczony na tablicę interaktywną. Ciekawe rozwiązania problemów współczesnej młodzieży.

  366,00 zł 316,00 zł
  W magazynie

Zapisz się do newslettera

Dbamy o Twoją prywatność. 100% najlepszych ofert, zero spamu