Jesteś w: Mikroskop Biolux. 3 - obiektywowy. pow.: 1280x. z kamerą do komputera

Kategorie

Mikroskop Biolux. 3 - obiektywowy. pow.: 1280x. z kamerą do komputera

Mikroskop Biolux. 3 - obiektywowy. pow.: 1280x. z kamerą do komputera

53003

Nowe

Mikroskop Biolux z kamerą do komputera zaprojektowany z myślą o badaniach, demonstracji i obserwacji preparatów mikroskopowych, jak również przedmiotów nieprzeźroczystych (np. włókien, nasion) podczas lekcji biologii lub w szkolnych laboratoriach.

czytaj więcej

Cena:900,93 zł

Dostępny

Mikroskop Biolux z kamerą do komputera zaprojektowany z myślą o badaniach, demonstracji i obserwacji preparatów mikroskopowych, jak również przedmiotów nieprzeźroczystych (np. włókien, nasion) podczas lekcji biologii lub w szkolnych laboratoriach. W połączeniu z kamerą (PC-Okularem) staje się doskonałym narzędziem zarówno do oglądania na monitorze komputera w czasie rzeczywistym, jak i do katalogowania, archiwizowania obrazów preparatów na twardym dysku komputera. Mikroskop wyposażono w oświetlenie typu LED (diodowe) oraz regulację natężenia oświetlenia zarówno górnego jak i dolnego. Przełącznik wyboru rodzaju oświetlenia umożliwia badanie w świetle przechodzącym, odbitym lub badanie przy jednoczesnym wyborze obu oświetleń. Stolik krzyżowy umożliwia dokładne ustawienie preparatu mikroskopowego. Mikroskop wraz z dodatkowym wyposażeniem umieszczony jest w estetycznej prznośnej torbie zamykanej na zamek błyskawiczny.

Dane techniczne mikroskopu
powiększenie od 20x do 1280x
3 obiektywy 4x / 10x / 40x
2 okulary 5xWF / 16xWF
soczewka Barlowa 40x do 1280x
kamera (PC-okular) z kablem USB
oświetlenie elektryczne LED
zasilanie 220V

Wymagania systemowe dla PC-Okularu
Komputer z procesorem Intel Pentium 166 lub porównywalny / wyższy, system operacyjny Windows XP lub wcześniejsze, minimum 64 MB wolnej pamięci na dysku twardym.

Całość zawiera:
* mikroskop
* kamera do komputera - (PC okular) z kablem USB
* płyta CD z oprogramowaniem
* okular szerokokątny 5xWF
* okular szerokokątny 16xWF
* zestaw pięciu gotowych pokazowych preparatów (przekrój łodygi bawełny, przekrój pnia sosny, odnóże muchy domowej, epiderma cebuli, przekrój łodygi rośliny dwuliściennej)
* zestaw pięciu czystych szkieł podstawowych i szkiełek nakrywkowych
* zestaw do przygotowywania preparatów (2 szpikulce, pęseta, nożyczki, pipeta, gilotyna do robienia przekrojów poprzecznych, pojemnik - wylęgarnia krewetek)
* pojemniki z substancjami pomocniczymi ( 1-sól morska, 2-drożdże, 3-jajeczka krewetek, 4-środek wiążący preparaty)
* zasilacz
* pokrowiec przeciwkurzowy
* przenośna torba

wysokość mikroskopu: 27 cm
waga mikroskopu: 1,20 kg
wysokość całego zestawu : 30 cm
waga całego zestawu: 3,10 kg

Wybierz z naszych promocji