Jesteś w: Programy multimedialne

Na stronie znajduje się 27 z 33 produktów
Na stronie znajduje się 27 z 33 produktów

Kategorie

Katalog

Włączone filtry:
Kategorie
Dostępność
Stan:
Producent
 • 36,72 zł na zamówienie do 14 dni

  Gra edukacyjna polegająca na zabawie z niedźwiedziem i lisem, umeblowywaniu pokoju wspólnie z bohaterami, zabawie w berka czy kolorowaniu. Zabawa może byc odtwarzana po polsku i po angielsku.

  36,72 zł
  na zamówienie do 14 dni
 • 44,40 zł na zamówienie do 14 dni

  Kurs języka angielskiego pomaga w opanowaniu i przypominaniu podstawowych umiejętności języka angielskiego. Został opracowany orzez lingwistów i pedagogów.

  44,40 zł
  na zamówienie do 14 dni
 • 304,91 zł na zamówienie ponad 21 dni

  Program do nauki matematyki przeznaczony dla uczniów posiadających specyficzne problemy z arytmetyki. Będzie odpowiedni na etapie kształcenia dzieci w wieku 6-11lat. Program multimedialny zawiera bogaty zestaw ćwiczeń przedstawiony w atrakcyjnej formie, która wspomoże ucznia w nauce poprzez zabawę. Terapia pedagogiczna będzie świetnym sposobem na...

  304,91 zł
  na zamówienie ponad 21 dni
 • 482,30 zł Dostępny

  Multimedialny  Atlas do Przyrody. Świat i kontynenty dla szkół podstawowych, składający się z 32 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu przyrody w szkołach i w domu.

  482,30 zł
  Dostępny
 • 332,73 zł 282,73 zł W magazynie
  %

  Multimedialne zajęcia interaktywne. Produkt przeznaczony na tablicę interaktywną. Ciekawe rozwiązania problemów współczesnej młodzieży.

  332,73 zł 282,73 zł
  W magazynie
 • 738,30 zł W magazynie

  Do kształtowania percepcji wzrokowej oraz pamięci wzrokowej proponujemy ćwiczenia interakcyjne dostosowane do urządzeń dotykowych, w tym tablic multimedialnych, grupowe gry i zabawy planszowe oraz karty pracy. Zestaw obejmuje ćwiczone osobno lub łącznie obszary percepcji ze szczególnym uwzględnieniem analizy i syntezy wzrokowej.

  738,30 zł
  W magazynie
 • 738,30 zł W magazynie

  Pakiet obejmuje ćwiczenia analizy i syntezy oraz pamięci słuchowej. Zestaw obejmuje też ćwiczenia koordynacji słuchowo-ruchowej oraz uwagi skoncentrowanej na bodźcach słuchowych i umiejętności selekcjonowania bodźców, a także ćwiczenia myślenia operacyjnego w zakresie opartym na języku.

  738,30 zł
  W magazynie
 • 738,30 zł W magazynie

  Lateralizacja i orientacja w przestrzeni jest jednym z istotnych elementów życia codziennego, ale też jedną z umiejętności wymaganych do sprawnego czytania i pisania. W fabularnych ćwiczeniach i uczą się sterowania postaciami przy pomocy komend kierunkowych oraz poznają namiastkę układu współrzędnych.

  738,30 zł
  W magazynie
 • 738,30 zł W magazynie

  Zestaw przeznaczony jest do rozwijania w dzieciach umiejętności myślenia operacyjnego, szczególnie w kontekście rozwiązywania zadań matematycznych. Elementem zestawu są też ćwiczenia rozwiązywania problemów metodą wnioskowania, sprawdzania, dowodzenia i wyjaśniania oraz proste gry logiczne i strategiczne w postaci multimedialnej i tradycyjnej.

  738,30 zł
  W magazynie
Na stronie znajduje się 27 z 33 produktów

Sprawdź nasze najnowsze promocje

Wybierz z naszych promocji

Zapisz się do newslettera

Dbamy o Twoją prywatność. 100% najlepszych ofert, zero spamu