Katalog
Zestaw zawiera 12 foremek o różnych kształtach wykonane z nietoksycznych materiałów
Plastikowy wałek do modelowania mas plastycznych. Doskonale się sprawdzą na zajęciach plastycznych.
kredki do malowania TWARZY o tłustej konsystencji, dobrze pokrywają skórę.Kredki bardzo dobrze utrzymują się po nałożeniu. zmywają się za pomocą wody z mydłem.
BEZPIECZNE, łagodne farby do twarzy i ciała, łatwe w aplikacji, dobrze się utrzymują, pojemność: 30 ml. Zmywają się za pomocą wody z mydłem.
Kredki do malowania twarzy dla dzieci, mają konsystencję tłustą, niewodnistą. Posiadają wysuwany wkład, który ułatwia malowanie i zapobiega brudzeniu się w trakcie zabawy. Zmywają się za pomocą wody lub mleczka kosmetycznego.W opakowaniu znajduje się 30 szt kredek w 6 kolorach:pomarańczowyzielonybrązowyfioletowyróżowyniebieski
Kredki do malowania twarzy dla dzieci, mają konsystencję tłustą, niewodnistą. Posiadają wysuwany wkład, który ułatwia malowanie i zapobiega brudzeniu się w trakcie zabawy. Zmywają się za pomocą wody lub mleczka kosmetycznego.W opakowaniu znajduje się 30 szt kredek w 6 kolorach:żółtybiałyczerwonyzielonyniebieskiczarny
Kredki do malowania twarzy dla dzieci, mają konsystencję tłustą, niewodnistą. Posiadają wysuwany wkład, który ułatwia malowanie i zapobiega brudzeniu się w trakcie zabawy. Zmywają się za pomocą wody lub mleczka kosmetycznego.W opakowaniu znajduje się 5 kredek w jednym kolorze
Multimedialne zajęcia interaktywne. Produkt przeznaczony na tablicę interaktywną. Ciekawe rozwiązania problemów współczesnej młodzieży.