Sprzęt gimnastyczny - wyposażenie sali

W naszym asortymencie pojawiły się akcesoria i sprzęt gimnastyczny, składające się na kompleksowe wyposażenie sali sportowej , takie jak ławki, drabinki, skrzynie, odskocznie, piłki, itd.

Ławki obok drabinek są kluczowym elementem wyposażenia każdej takiej sali. Oferujemy ławki gimnastyczne wykonane z najwyższej jakości drewna. Polecamy ławki wzmocnione dodatkowymi funkcjami, np. drewniane zaczepy umożliwiające zawieszenie na drabince czy skrzyni.

Dzięki oferowanemu przez nasz sklep internetowy sprzętowi gimnastycznemu mogą Państwo stworzyć kompleksowe wyposażenie do sali ćwiczeń i nie sprawi to żadnych problemów. Polecamy nie tylko ławki, drabinki i materace, ale również siatki do piłki nożnej, siatkówki oraz linie do przeciągania. Zachęcamy również Państwa do wyposażenia sali w dodatkowe produkty rozwijające koordynację ruchową. Doskonałą propozycją świetnej zabawy i gry zespołowej jest zestaw do unihokeja.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zachęcamy do śledzenia pojawiających się nowości, które pomogą Państwu urozmaicić zajęcia z wychowania fizycznego.

Jest 38 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów