Piłki do ćwiczeń i masażu

W asortymencie naszego sklepu znajdują się piłki sportowe (nożna, do siatkówki, koszykówki), gimnastyczne, plażowe, a także piłki do skakania i masażu. Polecamy również akcesoria, np. kosz na piłki.

Dbanie o prawidłową sylwetkę jest niezwykle ważne, dlatego przygotowaliśmy specjalne zestawy piłek do ćwiczeń, na które składają się różnej wielkości piłki do masażu, piłki skaczące i  piłki ze sznurkiem. Zostały dopasowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Oferujemy wysokiej jakości piłkę do masażu z wypustami producenta Weplay o maksymalnym obciążeniu nawet do 150 kg. Polecamy różne kształty, np. wałek do masażu to piłka gimnastyczna, która jest doskonała do fizycznych zajęć pomagających zachować równowagę.

Kosz na piłki

Sprzedajmy wysokiej jakości akcesoria, m.in.  kosz na piłki. Oferowany przez nasz sklep kosz na piłki jest praktycznym rozwiązaniem, które pozwala zagospodarować przestrzeń. Kosz na piłki wyposażony jest w kółeczka, które ułatwiają przemieszczanie. Jest funkcjonalny, pojemny i umożliwia swobodne wyjęcie piłek.

Dzięki naszym piłkom do masażu zapomną Państwo o bólach kręgosłupa. Przynoszą ulgę mięśniom. Posiadamy produkty dostępne w atrakcyjnych cenach.

Jest 82 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 82 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 82 elementów