Farby plakatowe i akcesoria

W asortymencie sklepu internetowego znajdują się najlepsze artykuły plastyczne, takie jak farby plakatowe, farby do malowania palcami, kredki, mazaki, akcesoria, bloki techniczne znanych producentów. Nieustannie poszerzamy ofertę o pojawiające się na rynku nowości, np. kolorowe farby do malowania palcami, farby w pojemnikach z dozownikiem czy nietypowe akcesoria i farby plakatowe. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom malowanie przestaje być czynnością wymagającą dużych umiejętności.

Sprzedajemy nie tylko wysokiej jakości farby plakatowe, ale również akcesoria, m.in. pędzle, wałki. Polecamy dozowniki na farby w kształcie mazaków, dzięki którym malowanie będzie nie tylko ekonomiczne, ale przede wszystkim precyzyjne.

Farby do malowania palcami – propozycja dla maluchów

Największa radość sprawią najmłodszym farby do malowania palcami. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-6 lat. Umożliwiają łatwy kontakt z farbami poprzez palce, np. stemplowanie. Farby do malowani palcami są łatwo zmywalne i całkowicie nieszkodliwe. Przybierają konsystencję kremu. To doskonała propozycja ćwiczenia sprawności rąk.

Za pomocą oferowanych przez nasz sklep farb plakatowych, farb do malowania palcami i akcesoriów wprowadzą Państwo dzieci w pojęcie koloru i rozwiną koordynację wzrokowo-manualną. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 291 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 291 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 291 elementów