Jesteś w: Polska - ochrona przyrody i sieć ECONET

Kategorie

Polska - ochrona przyrody i sieć ECONET

Polska - ochrona przyrody i sieć ECONET

6300964

Nowe

Cena:313,09 zł

Dostępny

Ochrona przyrody Ścienna mapa szkolna przedstawiająca najważniejsze formy ochrony przyrody w Polsce na tle sieci Econet. Umieszczone są na niej parki narodowe, parki krajobrazowe, ostoje wodno - błotne objęte konwencją Ramsarską oraz rezerwaty biosfery wpisane na światową listę Unesco . Mapa wykonana jest najnowocześniejszą techniką pozwalającą na uzyskanie unikalnego efektu trójwymiarowego. Sieć Econet to wielkoprzestrzenny system obszarów węzłowych najlepiej zachowanych pod względem przyrodniczym, wzajemnie ze sobą powiązanych korytarzami ekologicznymi, które zapewniają ciągłość więzi przyrodniczych w obrębie tego systemu. Sieć Econet-Polska jest elementem powstającej Paneuropejskiej Sieci Ekologicznej, która ma być spójnym przestrzennie i funkcjonalnie systemem reprezentatywnych i najlepiej zachowanych pod względem różnorodności biologicznej i krajobrazowej obszarów Europy. Dodatkowo w specjalny sposób wyróżnione zostały rezerwaty o randze międzynarodowej : ostoje wodno - błotne objęte Konwencją Ramsarską oraz rezerwaty biosfery. W panelach bocznych zawarte są informacje uzupełniające o Parkach Narodowych tzn.: logo, data utworzenia, powierzchnia ogółem, powierzchnia ochrony ścisłej, charakterystyczne gatunki fauny i flory dla danego parku. Mapa przydatna podczas lekcji geografii, biologii czy ekologii, zarówno w szkole podstawowej jak i gimnazjum, liceum czy szkole policealnej. 5 letnia gwarancja na oprawę i folię. Zalety: - wszechstronne wykorzystanie, - czytelna legenda. Wymiary: Mapa laminowana dwustronnie folią, oprawiona w drewniane półwałki z zawieszeniem sznurkowym. Skala: 1:650 000. Format: 160 x 120 cm

Wybierz z naszych promocji

 • 405,60 zł -5% 385,32 zł dostępny
  -5%
  Eduterapeutica

  Niezwykle bogaty zestaw interaktywnych ćwiczeń i gier przeznaczonych do używania na komputerach i tablicach interaktywnych oraz kart do samodzielnej pracy uczniów. Metoda zabawy, gry i ćwiczenia angażującego dzieci sensorycznie i motorycznie zapewnia niewymuszoną motywację i zwiększa skuteczność uczenia się.

  405,60 zł -5% 385,32 zł
  dostępny
 • 301,60 zł -5% 286,52 zł dostępny
  -5%
  Eduterapeutica

  Zestaw kart pracy oraz interaktywnych ćwiczeń wspomagających rozwój kluczowych kompetencji uczniów w edukacji wczesnoszkolnej: · do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych i wyrównawczych w klasach 1-3 · do zajęć ogólnych w klasach 1.

  301,60 zł -5% 286,52 zł
  dostępny
 • 310,96 zł 260,96 zł W magazynie
  %
  Język polski

  Multimedialne zajęcia interaktywne. Produkt przeznaczony na tablicę interaktywną. Ciekawe rozwiązania problemów współczesnej młodzieży.

  310,96 zł 260,96 zł
  W magazynie
 • 197,60 zł -5% 187,72 zł dostępny
  -5%
  Eduterapeutica

  Niezwykle bogaty zestaw interaktywnych ćwiczeń i gier przeznaczonych do używania na komputerach i tablicach interaktywnych oraz kart do samodzielnej pracy uczniów. Metoda zabawy, gry i ćwiczenia angażującego dzieci sensorycznie

  197,60 zł -5% 187,72 zł
  dostępny
 • 55,50 zł 50,50 zł dostępny
  %
  Weplay

  Plastikowe, kolorowe klocki z pleksi z kartami ułożeń. Są świetną zachętą do układania barwnych kompozycji. Intensywne kolory zapewniają dodatkowo stymulację wzrokową.  

  55,50 zł 50,50 zł
  dostępny