Pomoce naukowe – poprawna wymowa

Nasz sklep internetowy sprzedaje programy multimedialne i pomoce naukowe kształtujące poprawną wymowę. Poprawne budowanie zdań i wypowiadanie słów to niezwykle ważne umiejętności, które ułatwiają funkcjonowanie w kręgu rówieśniczym. Zarówno przedszkola, jak i szkoły organizują profesjonalne zajęcia logopedyczne. Nauczyciele wykorzystują podczas nich pomoce naukowe: książki z ćwiczeniami, tablice edukacyjne i gry logopedyczne, które niwelują efekt jąkania i uczą poprawnej wymowy.

Pomoce edukacyjne - jąkanie

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć pomoce edukacyjne, które skutecznie radzą sobie z jąkaniem. Naukowe pomoce kształtujące poprawną wymowę są doskonałym narzędziem pracy logopedów i terapeutów. Edukacyjne pomoce koncentrują się na zaburzeniach mowy (jąkanie, seplenienie) i słuchu oraz wadach wymowy związanych z artykulacją i różnicowaniem głosek.

Multimedialne pomoce naukowe uczą poprawnej wymowy i wspierają terapię logopedyczną. Pomagają zaplanować indywidulną terapię i umożliwiają śledzenie postępów. Oparte są na bazie ćwiczeń interaktywnych. Wykorzystują nowoczesne technologie. Pomoce naukowe obejmują, takie obszary jak budowa i sprawność narządów mowy czy artykulacja głosek. Dzięki naszym pomocom edukacyjnym dzieci szybko pozbędą się jąkania. A wszystko w formie zabawy, gry i ćwiczeń. Zapominamy o monotonności.

Jest 210 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 210 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 210 elementów