Metalowe szafy ubraniowe i skrytkowe

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo meble metalowe, takie jak szafy ubraniowe i skrytkowe, a także szafki socjalne, szkolne i basenowe. Zarówno szafy ubraniowe z metalu, jak i szafy skrytkowe wyróżnia solidna konstrukcja stalowa z wysokiej jakości blachy europejskich producentów.

Oferowane przez nasz sklep internetowy metalowe szafy ubraniowe i szafy skrytkowe dostępne są w segmencie o różnej szerokości (np. 30 cm, 40 cm). Wyróżnia je także szeroka paleta barw, która pozwala dopasować metalowe szafy ubraniowe i skrytkowe do wystroju pomieszczenia. Precyzja wykonania i funkcjonalność sprawią, że będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru. Sprzedajemy szafy ubraniowe z metalu dla dzieci.

Szafki socjalne, szkolne i basenowe

W tej kategorii znajdą Państwo także szafki socjalne, szkolne i basenowe. Przeznaczone są na ubrania, narzędzia, przybory i inne akcesoria. Rzetelne wykonanie, bogata kolorystyka i różnorodność rozmiarów zachęcają do kupna naszych szafek basenowych, szkolnych i socjalnych.

Gwarantujemy, że zarówno metalowe szafy ubraniowe i skrytkowe, jak i szafki socjalne, szkolne i basenowe są niezawodne i trwałe.

Jest 26 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów