Wyposażenie sali rehabilitacyjnej – piłki, woreczki, drążki

Osobna kategoria poświęcona jest wyposażeniu sali rehabilitacyjnej. Znajdą tu Państwo produkty niezbędne w czasie rekonwalescencji, takie jak: woreczki rehabilitacyjne, piłki do masażu, poduszki, drążki, stożki czy jeże balansujące, itd.

Oferowane przez nasz sklep internetowy piłki, poduszki, wałki i woreczki rehabilitacyjne składają się nie tylko na wyposażenie sali rehabilitacyjnej, ale z powodzeniem można je wykorzystać także na zajęciach w szkole. Sprawdzają się podczas ćwiczeń pomagających utrzymać równowagę i korygujących wady postawy.

Przy wyposażeniu sali rehabilitacyjnej należy uwzględnić także jeże balansujące, stożki, mosty i gumy do rozciągania. Kolorowe piłki i woreczki rehabilitacyjne odznaczają się różną wagą i pozwalają na przenoszenie siły ciężkości, np. z jednej ręki na drugą. W czasie ćwiczeń doskonale dopasowują się do kształtu ciała. Ponadto masują skórę, poprawiając krążenie krwi. Duże piłki rehabilitacyjne wypełnione są kuleczkami zanurzonymi w nietoksycznym żelu, a woreczki grochem. Natomiast poduszki rehabilitacyjne są idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących siedzący tryb życia. Odciążają kręgosłup i przynoszą ulgę zmęczonym plecom.

Sprzedawane przez nasz sklep internetowy piłki i woreczki rehabilitacyjne będące kluczowym elementem wyposażenia sali rehabilitacyjnej polecane są do gimnastyki korekcyjnej i zabaw ruchowych. Promują właściwą postawę ciała, redukują napięcia i wzmacniają mięśnie.

Jest 25 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów