Akcesoria modelarskie to początek zabawy z plasteliną i ciastoliną

Sklep internetowy iPomoce.pl oferuje artykuły plastyczne i akcesoria modelarskie (m.in. plastelinę, modelinę, ciastolinę) znanych marek. Nieustannie poszerzamy asortyment o pojawiające się nowości.

Znajdujące się w naszym asortymencie akcesoria modelarskie, takie jak plastelina, modelina czy ciastolina charakteryzuje wysoka jakość.

Z kolorową plasteliną dziecko pozna świat kształtów

Polecane przez nasz sklep internetowy akcesoria modelarskie rozwiną umiejętności manualne każdego dziecka. Bogactwo kolorów i plastyczność materiału sprawia, że są doskonałą propozycją na rozpoczęcie przygody z modelarstwem. Plastelina w tęczowych barwach przeniesie każdego malucha w świat bajek.  Stanie się inspiracją do poznawania różnych kształtów. Dzięki naszym akcesoriom modelarskim (plastelinie czy ciastolinie) pierwsze początki kontaktu z bryłą i formą dostarczą dziecku wiele radości i zabawy.

Sprzedajemy praktyczne zestawy modelarskie, np. ciastolina z akcesoriami w słoiku. Wszystkie produkty, zarówno plastelina, modelina, jak i ciastolina są przyjazne i bezpieczne dla dziecka. Masa plastyczna jest nietoksyczna. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zachęcamy do śledzenia pojawiających się promocji.

Jest 127 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 127 elementów